lat|eng
Насловна   >   Пионири/Регионална лига   >   КК Динамик БГ 2 - КК Церак 2
(54479) 14.11.2017
Пионири/Регионална лига
КК Динамик БГ 2
43
КК Церак 2
77
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.11.2017
20:20:00
Филозофски факултет
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5