lat|eng
Насловна   >   Пионири/Регионална лига   >   КК Ас Баскет - КК Горица
(54736) 15.04.2018
Пионири/Регионална лига
КК Ас Баскет
71
КК Горица
51
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.04.2018
12:15:00
Кнегиња Милица
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5