lat|eng
Насловна   >   Пионири/Новогодишњи турнир Реба   >   КК Бањица Мега - КК Визура
(55635) 28.12.2017
Пионири/Новогодишњи турнир Реба
КК Бањица Мега
77
КК Визура
54
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.12.2017
15:20:00
Хала Визура Спорт
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5