lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Турнир 8. Март   >   ЖКК Гирл Баскет - ЖКК Рас
(56484) 07.03.2018
Пионирке/Турнир 8. Март
ЖКК Гирл Баскет
37
ЖКК Рас
64
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
07.03.2018
14:20:00
Хала Визура Спорт
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5