lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Финални турнир Квалитетна лига   >   КК Младост - КК Слодес
(56499) 05.05.2018
Јуниори/Финални турнир Квалитетна лига
КК Младост
81
КК Слодес
52
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
05.05.2018
18:20:00
Хала Пинки
Душан Марчетић, Боривоје Ружић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5