lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Финални турнир Квалитетна лига   >   КК Земун Фитофармација - КК Слодес
(56503) 07.05.2018
Јуниори/Финални турнир Квалитетна лига
КК Земун Фитофармација
75
КК Слодес
94
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
07.05.2018
13:20:00
Хала Пинки
Марко Перовић, Немања Кривокућа. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5