lat|eng
Насловна   >   Сениори/3.МРЛ Центар   >   КК Флеш - КК Мондо Баскет
(56514) 03.06.2018
Сениори/3.МРЛ Центар
КК Флеш
80
КК Мондо Баскет
86
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
03.06.2018
17:20:00
Бора Станковић
Марија Ћирић, Петар Брашанац. Делегат: Бранислав Стаменковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5