lat|eng
Насловна   >   Сениори/3.МРЛ Центар   >   КК Мондо Баскет - КК Колеџ Београд
(56515) 09.06.2018
Сениори/3.МРЛ Центар
КК Мондо Баскет
96
КК Колеџ Београд
72
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
09.06.2018
14:45:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Марко Јевђић, Игор Хршак. Делегат: Јован Чучуковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5