lat|eng
Насловна   >   Сениори/3.МРЛ Центар   >   КК Чубура - КК ИБЦ
(56523) 28.05.2018
Сениори/3.МРЛ Центар
КК Чубура
79
КК ИБЦ
47
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.05.2018
21:20:00
Спортски центар Врачар
Никола Ристић, Немања Јовичић. Делегат: Александар Вранеш

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5