lat|eng
Насловна   >   Пионири/Финални турнир 2. лига   >   КК Флеш - КК Див Баскет
(56571) 22.06.2018
Пионири/Финални турнир 2. лига
КК Флеш
62
КК Див Баскет
60
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
22.06.2018
15:20:00
Хала Визура Спорт
Данило Петковић, Павле Шипка. Делегат: Љубомир Милетијев

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5