lat|eng
Насловна   >   Пионири/Финални турнир 2. лига   >   КК Динамик БГ - КК Флеш
(56576) 24.06.2018
Пионири/Финални турнир 2. лига
КК Динамик БГ
56
КК Флеш
63
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.06.2018
14:20:00
Хала Визура Спорт
Стефан Ћалић, Павле Шипка. Делегат: Љубомир Милетијев

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5