lat|eng
Насловна   >   Кадети/Финални турнир 2. лига   >   КК Победник 011 - КК Бањица Мега
(56586) 23.06.2018
Кадети/Финални турнир 2. лига
КК Победник 011
79
КК Бањица Мега
88
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
23.06.2018
19:20:00
Дyнамиц Арена
Александар Бошковић, Огњен Ћурчић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5