lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Жарково - КК Ас Баскет
(56608) 16.09.2018
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Жарково
82
КК Ас Баскет
75
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.09.2018
19:00:00
Хала спортова Жарково
Данило Петковић, Никола Стошић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5