lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Младост - КК Жарково
(56609) 17.09.2018
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Младост
79
КК Жарково
86
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.09.2018
19:00:00
Хала спортова Жарково
Никола Милорадовић, Марко Шошкић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5