lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Беовук 72 - КК Ас Баскет
(56610) 17.09.2018
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Беовук 72
66
КК Ас Баскет
47
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.09.2018
20:45:00
Хала спортова Жарково
Никола Свркота, Никола Стошић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5