lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Визура - КК Баск
(56710) 04.12.2018
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Визура
102
КК Баск
46
(32:10, 21:14, 26:10, 23:12)
04.12.2018
13:30:00
Хала Визура Спорт
Немања Видаковић, Александар Петровић. Делегат: Жељко Делић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5