lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Слодес - КК Жарково
(56836) 29.09.2018
Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Слодес
79
КК Жарково
72
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
29.09.2018
18:00:00
Балон Корн
Немања Влаховић, Огњен Ћурчић. Делегат: Никола Томић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5