lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Барајево - КК Раднички (Обреновац)
(56899) 24.12.2018
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Барајево
94
КК Раднички (Обреновац)
105
(22:25, 25:24, 19:16, 20:21)
24.12.2018
20:30:00
Балон средње школе (Барајево)
Немања Пајић, Павле Цветић. Делегат: Предраг Ђикановић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5