lat|eng
(57008) 05.10.2018
Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Визура
113
КК Беко
74
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
05.10.2018
15:00:00
Хала Визура Спорт
Немања Ковачевић, Душан Марчетић. Делегат: Горан Радовановић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5