lat|eng
Насловна   >   Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Беко - КК Партизан НИС
(57012) 07.10.2018
Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Беко
47
КК Партизан НИС
98
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
07.10.2018
17:15:00
Хала Визура Спорт
Стефан Ћалић, Александар Савић. Делегат: Горан Радовановић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5