lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/1. степен   >   ЖКК Гирл Баскет - КЖК Партизан 1953 - 2
(57675) 16.11.2018
Кадеткиње/1. степен
ЖКК Гирл Баскет
58
КЖК Партизан 1953 - 2
37
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.11.2018
20:50:00
Сава Шумановић (Алтина)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5