lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Слодес
(58097) 06.11.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Визура
77
КК Слодес
85
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
06.11.2018
15:00:00
Хала Визура Спорт
Немања Ковачевић, Петар Крал. Делегат: Александар Рашинац

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5