lat|eng
Насловна   >   Пионири/2. лига   >   КК Офи Баскет - ОКК Београд
(58607) 02.11.2018
Пионири/2. лига
КК Офи Баскет
74
ОКК Београд
60
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
02.11.2018
16:00:00
Балон Корн
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5