lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Регионална лига   >   КК Барајево - КК Веба Баскет
(58990) 25.12.2018
Јуниори/Регионална лига
КК Барајево
49
КК Веба Баскет
71
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
25.12.2018
21:15:00
Балон средње школе (Барајево)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5