lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Регионална лига   >   КК Веба Баскет - КК Барајево
(59036) 30.03.2019
Јуниори/Регионална лига
КК Веба Баскет
76
КК Барајево
66
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
30.03.2019
19:30:00
Стари ДИФ
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5