lat|eng
Насловна   >   Кадети/2. лига   >   КК Визура 2 - КК Барајево
(59278) 18.11.2018
Кадети/2. лига
КК Визура 2
78
КК Барајево
74
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.11.2018
20:30:00
Хала Визура Спорт
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5