lat|eng
Насловна   >   Кадети/2. лига   >   КК Чубура - КК Младост
(59336) 23.02.2019
Кадети/2. лига
КК Чубура
36
КК Младост
59
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
23.02.2019
14:15:00
Спортски центар Врачар
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5