lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Витез - КК Динамик БГ
(59511) 21.03.2019
Омладинци/Регионална лига
КК Витез
75
КК Динамик БГ
74
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.03.2019
21:40:00
Краљ Александар И
Павле Шипка, Лука Максимовић. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5