lat|eng
Насловна   >   Сениори/3.МРЛ Центар   >   КК Риверс БМ - КК Абба (Барич)
(62356) 12.05.2019
Сениори/3.МРЛ Центар
КК Риверс БМ
61
КК Абба (Барич)
73
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
12.05.2019
16:20:00
Хала Визура
Немања Илић, Антоније Луковић. Делегат: Љиљана Перуничић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5