lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Беко - КК Визура
(62565) 17.11.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Беко
101
КК Визура
59
(32:14, 20:11, 23:12, 26:22)
17.11.2019
17:00:00
Нова хала (Падинска Скела)
Саша Крсмановић, Огњен Дабић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5