lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Беко - КК Жарково
(62589) 15.12.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Беко
83
КК Жарково
60
(15:10, 26:15, 23:15, 19:20)
15.12.2019
17:00:00
Нова хала (Падинска Скела)
Немања Пајић, Александар Бошковић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5