lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Мега Бемакс - КК Беко
(62786) 06.10.2019
Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Мега Бемакс
79
КК Беко
61
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
06.10.2019
14:00:00
Марко Шошкић, Саша Крсмановић. Делегат: Јелена Поповић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5