lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Мега Бемакс - КК Младост
(62789) 08.10.2019
Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Мега Бемакс
89
КК Младост
64
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
08.10.2019
14:00:00
Душан Марчетић, Марко Шошкић. Делегат: Јелена Поповић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5