lat|eng
Насловна   >   Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Црвена Звезда МТС - КК Партизан НИС
(62799) 28.09.2019
Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Црвена Звезда МТС
78
КК Партизан НИС
54
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.09.2019
14:00:00
Баскет Цитy
Марко Стрика, Петар Пешић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5