lat|eng
Насловна   >   Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Земун - КК Црвена Звезда МТС
(62802) 29.09.2019
Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Земун
61
КК Црвена Звезда МТС
95
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
29.09.2019
14:00:00
Баскет Цитy
Никола Милорадовић, Немања Гојовић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5