lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Див Баскет - КК Жарково
(63313) 27.10.2019
Пионири/Квалитетна лига
КК Див Баскет
53
КК Жарково
62
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
27.10.2019
12:30:00
Хала Визура Спорт
Павле Шипка, Антоније Луковић. Делегат: Александар Вранеш

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5