lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Рас - КК Жарково
(63414) 14.03.2020
Пионири/Квалитетна лига
КК Рас
50
КК Жарково
57
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.03.2020
12:20:00
Хала спортова Жарково
Немања Гојовић, Филип Конатар. Делегат: Михајло Костић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5