lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Жарково - КК Ас Баскет
(63910) 26.10.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК Жарково
93
КК Ас Баскет
54
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
26.10.2019
15:00:00
Хала спортова Жарково
Филип Конатар, Петар Јанкулоски. Делегат: Михајло Костић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5