lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. лига   >   КК Визура - КК Беостајл
(65469) 17.11.2019
Јуниори/2. лига
КК Визура
102
КК Беостајл
50
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.11.2019
12:00:00
Хала Визура Спорт
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5