lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Регионална лига   >   КК Гро-Баскет - КК Сава 2
(66182) 09.11.2019
Јуниори/Регионална лига
КК Гро-Баскет
60
КК Сава 2
51
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
09.11.2019
10:30:00
Средња школа (Гроцка)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5