lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Беко - КК Мега Сокерб
(68002) 12.10.2020
Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Беко
84
КК Мега Сокерб
85
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
12.10.2020
16:15:00
Хала Мега Фацторy
Немања Ковачевић, Милан Костић. Делегат: Слободан Каличанин

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5