lat|eng
Насловна   >   Сениори/2. МРЛ Центар - Плеј Аут   >   КК Барајево Бамби - КК Церак
(72127) 04.04.2021
Сениори/2. МРЛ Центар - Плеј Аут
КК Барајево Бамби
85
КК Церак
60
(21:22, 27:8, 25:16, 12:14)
04.04.2021
20:30:00
Павле Поповић (Вранић)
Ђорђе Маринков, Страхиња Стаменковић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5