lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

МЛАЂЕ ПИОНИРКЕ/1. степен/Група 1
1.ЖКК Визура16160938:30332
2.ЖКК Радивој Кораћ15132894:33928
3.ЖКК Церак16124656:49328
4.ЖКК Мондо Баскет1596468:51724
5.ЖКК Врчин1578475:57822
6.ЖКК Победник16412420:67920
7.ЖКК Визура 316412318:68920
8.ЖКК Умка Џез14410368:58718
9.КЖК Партизан 195315015359:71115
10.ЖКК Академија спорта (Екипа одустала)0000:00
69021 ЖКК Визура : ЖКК Академија спорта (Екипа одустала)
69022 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Врчин 33 : 60
20.03.2021
18:50
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69023 ЖКК Умка Џез : ЖКК Мондо Баскет 26 : 34
24.10.2020
11:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
69024 ЖКК Церак : ЖКК Победник 50 : 23
25.10.2020
16:00
14. Октобар ( Гочка 40)
69025 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Визура 3 63 : 12
27.10.2020
17:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
69026 ЖКК Визура : КЖК Партизан 1953 85 : 7
31.10.2020
18:50
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69027 ЖКК Победник : ЖКК Радивој Кораћ 19 : 71
31.10.2020
10:15
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
69028 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Церак 8 : 40
31.10.2020
10:45
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
69029 ЖКК Врчин : ЖКК Умка Џез 36 : 41
01.11.2020
11:00
Свети Сава (Врчин) ( 29. Новембра 15)
69030 ЖКК Академија спорта (Екипа одустала) : ЖКК Визура 3
69031 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Академија спорта (Екипа одустала)
69032 ЖКК Умка Џез : ЖКК Визура 18 : 57
08.11.2020
10:15
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
69033 ЖКК Церак : ЖКК Врчин 47 : 26
27.03.2021
17:00
14. Октобар ( Гочка 40)
69034 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Мондо Баскет 79 : 26
08.11.2020
13:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
69035 ЖКК Визура 3 : ЖКК Победник 27 : 40
07.11.2020
10:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69036 ЖКК Визура : ЖКК Церак 65 : 17
23.01.2021
15:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69037 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Умка Џез 38 : 41
23.01.2021
20:15
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69038 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Визура 3 35 : 3
23.01.2021
10:45
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
69039 ЖКК Врчин : ЖКК Радивој Кораћ
19.05.2021
19:00
Свети Сава (Врчин) ( 29. Новембра 15)
69040 ЖКК Академија спорта (Екипа одустала) : ЖКК Победник
69041 ЖКК Умка Џез : ЖКК Академија спорта (Екипа одустала)
69042 ЖКК Церак : КЖК Партизан 1953 44 : 29
31.01.2021
16:10
14. Октобар ( Гочка 40)
69043 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Визура 32 : 42
31.01.2021
11:00
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
69044 ЖКК Визура 3 : ЖКК Врчин 19 : 37
30.01.2021
18:50
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69045 ЖКК Победник : ЖКК Мондо Баскет 24 : 31
31.01.2021
13:15
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
69046 ЖКК Визура : ЖКК Визура 3 76 : 10
07.02.2021
14:50
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69047 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Радивој Кораћ 19 : 75
06.02.2021
16:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69048 ЖКК Умка Џез : ЖКК Церак 27 : 35
07.02.2021
11:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
69049 ЖКК Врчин : ЖКК Победник 39 : 24
07.02.2021
13:30
Свети Сава (Врчин) ( 29. Новембра 15)
69050 ЖКК Академија спорта (Екипа одустала) : ЖКК Мондо Баскет
69051 ЖКК Церак : ЖКК Академија спорта (Екипа одустала)
69052 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Умка Џез 80 : 16
14.02.2021
11:00
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
69053 ЖКК Визура 3 : КЖК Партизан 1953 33 : 31
12.02.2021
12:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69054 ЖКК Победник : ЖКК Визура 15 : 75
14.02.2021
19:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
69055 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Врчин 47 : 36
13.02.2021
10:45
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
69056 ЖКК Визура : ЖКК Мондо Баскет 55 : 13
20.02.2021
10:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69057 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Победник 32 : 38
20.02.2021
15:50
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69058 ЖКК Умка Џез : ЖКК Визура 3 27 : 20
20.02.2021
14:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
69059 ЖКК Церак : ЖКК Радивој Кораћ 32 : 44
20.02.2021
17:00
14. Октобар ( Гочка 40)
69060 ЖКК Академија спорта (Екипа одустала) : ЖКК Врчин
69061 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Академија спорта (Екипа одустала)
69062 ЖКК Визура 3 : ЖКК Церак 14 : 51
13.03.2021
13:50
Нова Визура ( Славонска 18)
69063 ЖКК Победник : ЖКК Умка Џез 33 : 32
28.02.2021
19:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
69064 ЖКК Мондо Баскет : КЖК Партизан 1953 33 : 17
24.03.2021
19:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
69065 ЖКК Врчин : ЖКК Визура 23 : 59
28.02.2021
17:30
Свети Сава (Врчин) ( 29. Новембра 15)
69066 ЖКК Визура 3 : ЖКК Радивој Кораћ 18 : 75
06.03.2021
10:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69067 ЖКК Победник : ЖКК Церак 24 : 54
05.03.2021
21:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
69068 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Умка Џез
11.04.2021
12:15
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
69069 ЖКК Врчин : КЖК Партизан 1953 36 : 33
21.03.2021
15:55
Свети Сава (Врчин) ( 29. Новембра 15)
69070 ЖКК Академија спорта (Екипа одустала) : ЖКК Визура
69071 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Визура 18 : 75
26.03.2021
12:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69072 ЖКК Умка Џез : ЖКК Врчин 17 : 34
14.03.2021
15:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
69073 ЖКК Церак : ЖКК Мондо Баскет 48 : 45
19.03.2021
21:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
69074 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Победник 62 : 20
13.03.2021
11:00
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
69075 ЖКК Визура 3 : ЖКК Академија спорта (Екипа одустала)
69076 ЖКК Визура : ЖКК Умка Џез 71 : 22
24.04.2021
11:50
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69077 ЖКК Победник : ЖКК Визура 3 31 : 37
20.03.2021
14:10
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
69078 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Радивој Кораћ 24 : 56
21.03.2021
12:15
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
69079 ЖКК Врчин : ЖКК Церак 28 : 47
07.03.2021
19:45
Свети Сава (Врчин) ( 29. Новембра 15)
69080 ЖКК Академија спорта (Екипа одустала) : КЖК Партизан 1953
69081 ЖКК Умка Џез : КЖК Партизан 1953
69082 ЖКК Церак : ЖКК Визура 24 : 29
28.03.2021
16:10
14. Октобар ( Гочка 40)
69083 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Врчин 77 : 12
30.03.2021
18:20
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
69084 ЖКК Визура 3 : ЖКК Мондо Баскет 19 : 29
28.03.2021
14:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69085 ЖКК Победник : ЖКК Академија спорта (Екипа одустала)
69086 ЖКК Визура : ЖКК Радивој Кораћ 38 : 29
03.04.2021
16:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69087 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Церак 29 : 47
04.04.2021
16:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69088 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Победник 40 : 20
04.04.2021
10:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
69089 ЖКК Врчин : ЖКК Визура 3 23 : 13
04.04.2021
18:20
Свети Сава (Врчин) ( 29. Новембра 15)
69090 ЖКК Академија спорта (Екипа одустала) : ЖКК Умка Џез
69091 ЖКК Церак : ЖКК Умка Џез 44 : 23
16.04.2021
21:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
69092 ЖКК Радивој Кораћ : КЖК Партизан 1953 39 : 6
10.04.2021
13:00
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
69093 ЖКК Визура 3 : ЖКК Визура 10 : 76
10.04.2021
10:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69094 ЖКК Победник : ЖКК Врчин 29 : 37
11.04.2021
19:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
69095 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Академија спорта (Екипа одустала)
69096 ЖКК Визура : ЖКК Победник 48 : 32
17.04.2021
10:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69097 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Визура 3 34 : 35
18.04.2021
10:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69098 ЖКК Умка Џез : ЖКК Радивој Кораћ 19 : 47
17.04.2021
14:15
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
69099 ЖКК Врчин : ЖКК Мондо Баскет 32 : 40
17.05.2021
17:30
Свети Сава (Врчин) ( 29. Новембра 15)
69100 ЖКК Академија спорта (Екипа одустала) : ЖКК Церак
69101 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Церак 65 : 36
25.04.2021
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
69102 ЖКК Визура 3 : ЖКК Умка Џез 34 : 21
25.04.2021
09:50
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69103 ЖКК Победник : КЖК Партизан 1953 24 : 6
25.04.2021
19:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
69104 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Визура 17 : 35
25.04.2021
12:10
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
69105 ЖКК Врчин : ЖКК Академија спорта (Екипа одустала)
69106 ЖКК Визура : ЖКК Врчин 52 : 16
15.05.2021
18:50
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69107 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Мондо Баскет 27 : 46
24.04.2021
16:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69108 ЖКК Умка Џез : ЖКК Победник 38 : 24
15.05.2021
13:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
69109 ЖКК Церак : ЖКК Визура 3 40 : 14
14.05.2021
21:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
69110 ЖКК Академија спорта (Екипа одустала) : ЖКК Радивој Кораћ