lat|eng
Насловна   >   Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Беко - КК Младост Веба
(78707) 12.09.2022
Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Беко
90
КК Младост Веба
86
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
12.09.2022
11:30:00
Хала Визура Спорт
Антоније Луковић, Предраг Ширко. Делегат: Ненад Радосављевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5