lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Визура - КК Колубара ЛА 2003
(78722) 16.09.2022
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Визура
96
КК Колубара ЛА 2003
69
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.09.2022
15:15:00
Хала Пинки
Немања Кривокућа, Лука Максимовић. Делегат: Горан Радовановић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5