lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Реал Београд - КК Сава
(80175) 20.11.2022
Кадети/Квалитетна лига
КК Реал Београд
78
КК Сава
63
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
20.11.2022
17:00:00
Далибор Шуштершић, Марко Богићевић. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5