lat|eng
Насловна   >   Млађи пионири/Финални турнир 2. лига У13   >   КК Младост - КК Победник 011
(84746) 03.06.2023
Млађи пионири/Финални турнир 2. лига У13
КК Младост
57
КК Победник 011
51
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
03.06.2023
18:00:00
Хала Пинки
Огњен Ћурчић, Далибор Шуштершић. Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5