lat|eng
Насловна   >   Млађи пионири/Финални турнир 2. лига У13   >   КК Победник 011 - КК Беовук 72
(84750) 05.06.2023
Млађи пионири/Финални турнир 2. лига У13
КК Победник 011
52
КК Беовук 72
58
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
05.06.2023
18:20:00
Хала Пинки
Антоније Луковић, Петар Јанкулоски. Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5