lat|eng
Насловна > Резултати
ПИОНИРИ/Бараж 1/16 Регионална лига У15
2632 КК Рас 3 : БКК Раднички 3 59 : 43
24.04.2019
21:40
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
2633 КК ФМП 2 : КК Нови Београд 7 52 : 100
24.04.2019
20:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
2634 КК Сопот : КК Победник 011 35 : 61
05.05.2019
12:00
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
2635 КК Слобода Барич : КК Раднички (Обреновац) 34 : 61
21.04.2019
15:15
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
2636 КК Лазаревац : КК Баново Брдо 77 : 68
21.04.2019
16:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
2637 КК Гро-Баскет : КК ББ Баскет (Младеновац) 46 : 59
21.04.2019
12:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
2638 КК Борац Земун : КК Кнежевац Кијево 61 : 50
25.04.2019
21:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
2639 КК Шутер 2 : КК Бањица Мега 2 76 : 41
04.05.2019
18:00
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
2640 КК Жарково 3 : КК Рас 2 55 : 58
21.04.2019
12:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
2641 КК Горица : КК Беко 3 55 : 57
21.04.2019
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
2642 КК Колубара ЛА 2003 : КК Вук 64 : 80
20.04.2019
10:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
2643 КК Радивој Кораћ : КК Визура 2 66 : 48
21.04.2019
12:15
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
2644 КК Крсташ : КК Чубура 35 : 52
21.04.2019
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
2645 КК Блокови : КК Шампион БГД 52 : 48
20.04.2019
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
2646 КК Церак 3 : КК Торлак 53 : 31
23.04.2019
21:10
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
2647 КК Мондо Баскет 2 : КК Барајево 65 : 56
20.04.2019
12:50
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
2648 БКК Раднички 3 : КК Рас 3 91 : 42
05.05.2019
19:00
Балон СД Вождовац ( Мијачка 5)
2649 КК Нови Београд 7 : КК ФМП 2 103 : 43
25.04.2019
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
2650 КК Победник 011 : КК Сопот 91 : 45
04.05.2019
10:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
2651 КК Раднички (Обреновац) : КК Слобода Барич 73 : 52
05.05.2019
18:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
2652 КК Баново Брдо : КК Лазаревац 84 : 90
05.05.2019
17:20
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
2653 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Гро-Баскет 67 : 47
04.05.2019
16:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
2654 КК Кнежевац Кијево : КК Борац Земун 90 : 71
05.05.2019
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
2655 КК Бањица Мега 2 : КК Шутер 2 38 : 49
25.04.2019
19:45
Карађорђе ( Јове Илића 2)
2656 КК Рас 2 : КК Жарково 3 47 : 36
04.05.2019
16:05
Уједињене Нације ( Борова 8)
2657 КК Беко 3 : КК Горица 66 : 60
05.05.2019
18:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
2658 КК Вук : КК Колубара ЛА 2003 78 : 63
04.05.2019
20:30
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
2659 КК Визура 2 : КК Радивој Кораћ 75 : 49
04.05.2019
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
2660 КК Чубура : КК Крсташ 69 : 48
05.05.2019
14:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
2661 КК Шампион БГД : КК Блокови 68 : 33
04.05.2019
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
2662 КК Торлак : КК Церак 3 67 : 34
05.05.2019
17:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
2663 КК Барајево : КК Мондо Баскет 2 80 : 57
04.05.2019
10:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
>> Бараж 1/16 Регионална лига У15