Актуелно
Такмичења
СЕЗОНА 2023/2024
Утакмице по клубу
Архива свих сезона
СЕНИОРИ
1МРЛ Центар - Плеј Оф
1МРЛ Центар - Плеј Аут
1МРЛ Центар
2МРЛ Центар
1. степен КУП Србије
2. Степен КУП Србије - ...
МЛАЂИ ПИОНИРИ
Регионална лига У13
1. Београдска лига У13
2. Београдска лига У13
Београдска лига У12
1. степен такмичења У13
ПИОНИРИ
Квалитетна лига У15
Регионална лига У15
Београдска лига У15
Регионална лига У14
Београдска лига У14
Предквалификације за Кв...
Квалификације за Квалит...
Квалификације за Регион...
Квалификације за Регион...
Новогодишњи турнир Реба
КАДЕТИ
Квалитетна лига
Регионална лига
Београдска лига
Квалификације за Квалит...
Квалификације за Регион...
1. круг Квалификација з...
2. круг Квалификација з...
Бараж за Квалитетну лиг...
Бараж 1. круга Квалифик...
Бараж за ЈКЛС
ЈУНИОРИ
Квалитетна лига
Регионална лига
Београдска лига
Квалификације за Квалит...
Квалификације за Регион...
1. круг Квалификација з...
2. круг Квалификација з...
Бараж за Квалитетну лиг...
Бараж ЈЈЛС
ОМЛАДИНЦИ
Регионална лига
МЛАЂЕ ПИОНИРКЕ
1. Београдска лига
2. Београдска лига
Бараж 1/4 1. Београдска...
Бараж 1/4 2. Београдска...
ПИОНИРКЕ
Квалитетна лига
Београдска лига
Квалификације за Квалит...
Турнир 8. Март
КАДЕТКИЊЕ
Београдска лига
1. круг Квалификација з...
2. круг Квалификација з...
ЈУНИОРКЕ
Квалитетна лига
СЕЗОНА 2023/2024
Утакмице по клубу
Архива свих сезона
СЕНИОРИ
1МРЛ Центар - Плеј Оф
1МРЛ Центар - Плеј Аут
1МРЛ Центар
2МРЛ Центар
1. степен КУП Србије
2. Степен КУП Србије - Први део
МЛАЂИ ПИОНИРИ
Регионална лига У13
1. Београдска лига У13
2. Београдска лига У13
Београдска лига У12
1. степен такмичења У13
ПИОНИРИ
Квалитетна лига У15
Регионална лига У15
Београдска лига У15
Регионална лига У14
Београдска лига У14
Предквалификације за Квалитетну лигу У15
Квалификације за Квалитетну лигу У15
Квалификације за Регионалну лигу У15
Квалификације за Регионалну лигу У14
Новогодишњи турнир Реба
КАДЕТИ
Квалитетна лига
Регионална лига
Београдска лига
Квалификације за Квалитетну лигу
Квалификације за Регионалну лигу
1. круг Квалификација за ЈКЛС
2. круг Квалификација за ЈКЛС
Бараж за Квалитетну лигу
Бараж 1. круга Квалификација за ЈКЛС
Бараж за ЈКЛС
ЈУНИОРИ
Квалитетна лига
Регионална лига
Београдска лига
Квалификације за Квалитетну лигу
Квалификације за Регионалну лигу
1. круг Квалификација за ЈЈЛС
2. круг Квалификација за ЈЈЛС
Бараж за Квалитетну лигу
Бараж ЈЈЛС
ОМЛАДИНЦИ
Регионална лига
МЛАЂЕ ПИОНИРКЕ
1. Београдска лига
2. Београдска лига
Бараж 1/4 1. Београдска лига
Бараж 1/4 2. Београдска лига
ПИОНИРКЕ
Квалитетна лига
Београдска лига
Квалификације за Квалитетну лигу
Турнир 8. Март
КАДЕТКИЊЕ
Београдска лига
1. круг Квалификација за ЖКЛС
2. круг Квалификација за ЖКЛС
ЈУНИОРКЕ
Квалитетна лига
Органи КСБ
Председништво
Скупштина
Надзорни одбор
Адресари
Адресар клубова
Адресар делегата
Адресар судија
Документа
Адресари
Евиденција чланова КСБ
Формулари
Историјат КСБ
Извештаји
Казне по билтенима и лигама, као и збирне казне
Нормативна акта
Одлуке
Одлуке 1МРЛ заједно са уплатама
Одлуке 2МРЛ заједно са уплатама
Одлуке 3МРЛ заједно са уплатама
Одлуке комисије за такмичење КСС
Одлуке МК
Одлуке МК заједно са уплатама
Пропозиције
Саопштења 1МРЛ Центар
Саопштења 2МРЛ Центар
Саопштења 3МРЛ Центар
Саопштења КУП
Саопштења МК
Таксе службених лица
Прелазни рок
АБА преласци
Редовни прелазни рок - април
Редовни прелазни рок - септембар 2023
Ванредни прелазни рок - сениори
Ванредни прелазни рок МК 1
Ванредни прелазни рок МК 2
Ванредни прелазни рок МК 3
Разно
Галерија
Контакт
Јавне набавке
lat
|
eng
search
lat
|
eng
lat
|
eng
Насловна
> Резултати
ЈУНИОРИ/Бараж 1/4 Квалитетна лига
1. коло(1/4)
04.05.2019
2672
КК Ас Баскет
:
КК Земун Борац
63 : 92
05.05.2019
14:20
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
2673
КК Младост
:
КК Жарково
30 : 83
04.05.2019
12:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
2674
КК Визура
:
КК Беовук 72
62 : 101
11.05.2019
20:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Гојовић, Делегат: Јелена Поповић
2675
ШКК Звездара
:
КК Слодес
58 : 60
08.05.2019
21:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Милош Прица, Делегат: Александар Рашинац
2. коло(1/4)
11.05.2019
2676
КК Земун Борац
:
КК Ас Баскет
91 : 67
10.05.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
2677
КК Жарково
:
КК Младост
96 : 40
08.05.2019
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Данило Петковић, Немања Радовић, Делегат: Слободан Тодоровић
2678
КК Беовук 72
:
КК Визура
83 : 43
12.05.2019
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
Душан Марчетић, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Рашинац
2679
КК Слодес
:
ШКК Звездара
80 : 70
13.05.2019
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Душан Марчетић, Делегат: Ђорђе Илић
>> ЈУНИОРИ
>> Бараж 1/4 Квалитетна лига
Резултати
почетак